Hakkımızda

 faaliyete başladığı 2006 yılından beri sektörünün öncü kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük elektronik markalarından olan LG-SAMSUNG-DAHUA Güvenlik Sistemlerinde satış ve kurulum Görevini en iyi şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir. 3B BİLGİSAYAR ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ,Güvenlik sektöründe sahip olduğu yenilikçi kimliğiyle Güvenlik kamera sektörünün ilerleyen kurumlarından olmuştur.

3B Bilgisayar ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ, Güvenlik ve Elektronik sektörünün içerisinde yüzlerce kurum , kuruluş , şahıs , iş yerleri ve kamuya açık alanlara güvenlik kamerası kurulumlarını gerçekleştirmiş ve yenilikçi projelere adım atmaya devam etmektedir. Bireysel çözümlere yönelik basit sistemlerden (Do it Yourself), diğer otomasyon sistemleri ile entegre olabilen yüzlerce kamera içeren dijital kayıt sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, IP kamera sistemleri ve Video İçerik Analiz Yazılımlarına kadar her türlü CCTV kapalı devre televizyon sistemlerini yedek parça ve servis hizmetleriyle fark yaratarak Türkiye pazarına sunmaktadır.

Her geçen gün tüm ülke genelinde ve yurtdışında yenisini eklediğimiz seçkin referanslarımız, dünyanın önde gelen üreticilerinden oluşan çözüm ortaklarımız, güçlü operasyonel kaynaklarımız tüm ülke genelinde yüz’ü aşkın müşterilerimiz, her biri konusunda eğitimli ve tecrübeli profesyonel ekibimiz ile Tüm Türkiye genelinde ve Yurtdışında sizlerin de güvenliğini en etkin şekilde sağlayabilmek için hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz

ÇÇevreye saygılı olmak, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek, müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişme içinde olmaktır.

Misyonumuz

Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan, tüm Türkiye’de aynı hizmet kalitesi ile faaliyet gösteren kuruluşların önde gelenleri arasında yer almaktır.

Neden 3B Bilgisayar