GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Güvenlik sistemlerinin ürün yelpazesinde video kamera sistemleri, Access kontrol sistemleri, hırsız alarm sistemleri, yangın algılama ve tahliye sistemleri, güvenlik yönetim sistemleri ve genel anons; başka bir deyişle altyapı, bina ve personel güvenliği için gerekli güvenlik çözümleriyle ilgili her şeyi kapsar.

NETWORK VE BİLGİ SİSTEMLERİ

Sunucu Sistemleri, Sanallaştırma, Mobil Çözümler, Veri Depolama Çözümleri, Veri Merkezi Çözümleri, Yedekleme Çözümleri, Microsoft Çözümleri

PROFESYONEL SES SİSTEMLERİ

Profesyonel Ses Sistemleri kapsamında net, anlaşılabilir ve aynı zamanda güçlü ses sağlamak için hoparlör, amfi, ses mikserleri, prosesör, mikrofon ve kulaklıklardan oluşan üstün teknolojili ekipmanlar, projeye özel mühendislik çalışmaları ve teknik kurulum prosedürlerine bağlı olarak sunulmaktadır.

AKILLI EV VE OTOMASYON SİSTEMLERİ

Akıllı Otomasyon Sistem Entegrasyonları; kullanışlılık, enerji, maliyet ve zaman verimliliği sağlamak için tek bir arayüz altında görsel-işitsel teknolojilerin (örneğin ses, görüntü, ışık , eleklrik ve display sistemleri) temel donanım ve yazılım uygulamaları ile kontrol edilmesini mümkün kılar.

KONFERANS VE SİMÜLTANE TERCÜME SİSTEMLERİ

Konferans ve simultane tercüme sistemleri; güvenilir, esnek ve anlık çözümler için özel tasarım kablolu/kablosuz iletişim teknolojilerinin kullanılmasıyla küçük toplantı salonlarından büyük konferans salonlarına kadar birçok alanda kullanılır.

SAHNE AYDINLATMA VE IŞIK SİSTEMLERİ

Sahne Aydınlatma ve Sahne Efektleri, çok sayıda robot ışık, moving head, spot, ışık kontrol masası, dimmer, dmx spliter, takip spotu ve sis makinesinden oluşmaktadır.